bioinformacja

Bioinformacja. Co to takiego?

Entuzjaści medycyny naturalnej spotykają się z pojęciem bioinformacji. Nie każdy jednak wie, co to pojęcie oznacza. Pisząc w uproszczeniu, bioinformacja to biologiczna informacja zgromadzona na poziomie submolekularnym żywych komórek organizmu. Jej obecność jest odczuwalna już od pierwszego podziału komórki, czyli od momentu narodzin życia.

Obecność bioinformacji w organizmie

Bioinformacja to energia odczuwalna w każdej komórce, w każdym narządzie i zakamarku ludzkiego ciała. Nie tylko bezpośrednio wpływa na organizm, ale i decyduje o przeznaczeniu jego poszczególnych części. Ujmując rzecz obrazowo, bioinformację można potraktować jako instrukcję, zgodnie z którą powinny funkcjonować wszystkie komórki. Niektórzy nazywają to programem, inni zaś boskim planem, matrycą zawierającą wytyczne dla danej komórki, odpowiadającą na podstawowe pytania: jak żyć, jak się rozwijać, jak myśleć oraz odczuwać.

Wpływ bioinformacji na organizm

Każda komórka organizmu ma swoją własną pamięć. Informacja o jakości życia, która trwa w komórkach, powinna współgrać z potencjałem jaki organizm w sobie kryje. W pełni wykorzystany potencjał oznacza rozwój zgodny z bioinformacją. W innym przypadku dochodzi do zaburzeń bioinformacyjnych. Wpływ na to mogą mieć styl życia (np. u ludzi, zwierząt), czy sztuczne ingerencje (m.in. w przypadku warzyw genetycznie modyfikowanych).

Niektórzy naukowcy postrzegają bioinformację jako charakterystyczny rodzaj częstotliwości, naśladującej częstotliwości sterujące podkorowymi strukturami mózgu, które regulują wegetatywny układ nerwowy oraz pracę organów wewnętrznych. Poprzez ich działanie, dochodzi do zahamowania przepływu patologicznych informacji i zainicjowania zwrotnego procesu regeneracji – uważa specjalista firmy Energy, oferującej produkty bioinformacyjne.

Preparaty bioinformacyjne – korzyść dla zdrowia

Preparaty bioinformacyjne sprzyjają regeneracji ciała i zrównoważeniu umysłu, działając w odmienny sposób niż tradycyjne medykamenty. Wykazują pozytywne rezultaty, przywracając organizmowi siłę i witalność. W kuracjach bioinformacyjnych dużą rolę odgrywa kolejność przyjmowania preparatów oraz zależności zachodzące między nimi. Poszczególne preparaty mają różne zadania i funkcjonalności, z którymi warto uprzednio się zapoznać. Specjaliści firm takich jak Energy służą pomocą przy wyborze odpowiednich produktów, pomagają w odzyskaniu dobrego samopoczucia i podwyższeniu jakości życia. Szczegóły na energy.sk/pl/.

śr. ocena 5 / głosów 6