zaluzje-fasadowe

Zalety żaluzji fasadowych marki Selt oraz ich przewagę nad roletami zewnętrznymi

Bez wątpienia żaluzje są istotnym elementem wyposażenia wnętrza. Znakomicie sprawdzają się zarówno w mieszkaniach, domach, jak i w przestrzeni biurowej. Poprawiają nasz komfort życia i chronią przed słońcem, jednak korzyści z ich założenia jest znacznie więcej. Szczególnie dużym uznaniem cieszą się żaluzje fasadowe marki Selt. Z czego wynika ich popularność i dlaczego lepiej postawić na żaluzje fasadowe, zamiast na rolety zewnętrzne?

Zewnętrzne przesłony takie jak żaluzje chronią nas przede wszystkim przed intensywnym słońcem. W zależności od tego, jaki produkt wybierzemy, możemy liczyć także na ochronę przed wiatrem i mrozem oraz na dodatkowe zabezpieczenie antywłamaniowe. Nowoczesne produkty staną się także estetycznym uzupełnieniem fasady budynku.

Żaluzje fasadowe marki Selt

Ten nowoczesny produkt cieszy się nieustannie rosnącą popularnością i zachwyca miłośników designu, którzy cenią funkcjonalne rozwiązania. Żaluzje fasadowe marki Selt skutecznie powstrzymują działanie promieni słonecznych, które nadmiernie nagrzewają pomieszczenia i oślepiają znajdujące się w nich osoby. Co więcej – żaluzje fasadowe Selt zapewniają pełną swobodę regulacji kąta nachylenia piór. Dzięki temu to my decydujemy o stopniu zaciemnienia domowej przestrzeni i możemy kreować we wnętrzu nastrój, na jaki mamy ochotę. Nie ulega również wątpliwości, że żaluzje fasadowe stanowią atrakcyjny wizualnie element aranżacyjny, który pozytywnie wpływa na wizerunek domu lub firmy. Nowoczesne żaluzje fasadowe marki Selt dostępne są w ofercie renomowanej firmy Kada w Kobylnicy, w województwie pomorskim. Firma oferuje szeroką gamę kolorów, możliwość wyboru napędu i zastosowanie automatyki pogodowej. Dzięki temu możemy mieć pewność, że żaluzje Selt spełnią wszystkie nasze oczekiwania.

Dlaczego lepiej postawić na żaluzje fasadowe?

Żaluzje fasadowe mają ogromną przewagę nad tradycyjnymi roletami zewnętrznymi. Przede wszystkim warto podkreślić, że te pierwsze wyróżniają się podwyższoną odpornością na wiatr i znakomicie chronią przed hałasem. Latem natomiast zapewniają domownikom schronienie przed intensywnym słońcem i skwarem, gdyż przechwytują nawet 80% promieni słonecznych. Dużym atutem żaluzji fasadowych jest także szerokie pole manewru, czego nie można powiedzieć o roletach zewnętrznych, które całkowicie zaciemniają wnętrze. Żaluzje fasadowe są zbudowane z lameli, które można dowolnie regulować i tak ustawiać kąt ich nachylenia, aby blokować dopływ słońca, jednocześnie nie zasłaniając widoku na ogród bądź miasto.

śr. ocena 5 / głosów 5