skrzynia drewniana

W jakich pomieszczeniach można postawić stylowe skrzynki drewniane?

Stylowe skrzynki drewniane stały się ostatnio bardzo popularne. Wszystko za sprawą tego, że ten nowoczesny detal pasuje praktycznie do każdego wnętrza. Poza tym jest nie tylko ciekawym elementem dekoracyjnym, ale również niezwykle praktycznym dodatkiem, który można na wiele sposobów wykorzystać podczas aranżacji rozmaitych wnętrz.

Skrzynki z drewna w aranżacji salonu

Skrzynki drewniane to element wystroju, który sprawdzi się w wielu wnętrzach, a jednym z nich jest salon. Skrzynki można tu zastosować na wiele sposobów. Przede wszystkim mogą służyć jako zamiennik stołu bądź stolika kawowego. Innym sposobem na ich wykorzystanie jest stworzenie ze skrzynek regału. Może to być pojedyncza wieża lub kilka takich zestawów ułożonych obok siebie niczym biblioteczka. Z pewnością będzie to jej modna odsłona, która nie tylko zachwyci gości, ale również pozwoli pięknie zaprezentować kolekcję książek, figurek bądź zdjęć. Skrzynki z drewna świetnie pasują do salonu, gdyż tutaj można stworzyć z nich np. siedzisko podczas hucznej imprezy. W trakcie takich przyjęć zdarza się, że brakuje krzeseł – wystarczy rzucić poduszkę na skrzynkę i już – kolejne miejsce do siedzenia! Skrzynie z drewna to również świetny sposób na przechowywanie nieużywanych w danej chwili przedmiotów. To do nich możesz schować np. przeczytane gazety, płyty i pilot do telewizora. Aranżacja salonu uwzględniająca skrzynki z pewnością będzie nie tylko praktyczna, ale również niezwykle nowoczesna.

 

Drewniane skrzynki w sypialni, łazience i innych pomieszczeniach

Skrzynki z drewna są chyba jednym z najbardziej praktycznych elementów aranżacji, dlatego też często wykorzystywane są przez naszych klientów w różnych pomieszczeniach. W każdym można stworzyć z nich nie tylko dekorację, ale również niezwykle praktyczny dodatek. Nasi klienci kupują skrzynki z drewna do salonu, łazienki, przedpokoju, pokoju dziecięcego i sypialni – podkreśla ekspert z firmy Belbazaar z Janek.

Jak w takim razie zaaranżować skrzynki w pomieszczeniach poza salonem? Z pewnością sprawdzą się w sypialni, gdzie mogą posłużyć jako stolik nocny, pojemnik na magazyny bądź pościel. Z kolei w łazience z powodzeniem można wykorzystać je do przechowywania kosmetyków lub ręczników. Odpowiednie drewno sprawdza się także tutaj, pomimo wilgotnych warunków. Innym pomieszczeniem idealnym dla skrzyń jest przedpokój, gdzie większe drewniane skrzynie mogą służyć jako pojemniki na buty, a jeśli jest to mniejsza skrzyneczka, to będzie dobra np. na klucze. Skrzynki z drewna przydadzą się także w pokoju dziecięcym, gdzie szybko pomogą w pozbyciu się bałaganu – zmieści się w nich wiele zabawek.

śr. ocena 5 / głosów 1