Rzęsy 3D. Przedłużanie metodą objętościową

Długie, gęste i zalotnie podkręcone rzęsy dodają kobiecości oraz pewności siebie. Przedłużanie rzęs stało się obecnie bardzo popularne nie tylko przed ważnymi uroczystościami. Coraz więcej kobiet decyduje się przedłużyć rzęsy, aby móc cieszyć się idealną, codzienną stylizacją. Jedną z bardziej popularnych metod przedłużania rzęs jest metoda objętościowa 3D.

Na czym polega przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D?

Przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D polega na precyzyjnym doklejeniu do każdej naturalnej rzęsy aż 3 rzęs sztucznych, które muszą zostać odpowiednio ułożone, aby wyglądały naturalnie i estetycznie. Aby efekt był pożądany, zabieg przeprowadzony jest w gabinecie kosmetycznym przez stylistki rzęs. Warto także podkreślić, że właśnie dzięki temu jest w pełni bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia oczu. Oczywiście, należy zwracać uwagę, by wybrana stylistka rzęs miała odpowiednie certyfikaty potwierdzające jej uczestnictwo w szkoleniach, gdyż tylko wtedy ma się pewność, że posiada nie tylko umiejętności i wiedzę, ale również wyczucie estetyki, które potrzebne jest do tego, by efekt końcowy zaskakiwał naturalnością i wyrazistością spojrzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na przedłużanie rzęs?

Wyraziste spojrzenie to nie jedyna zaleta inwestycji w piękne rzęsy. Efektu, jaki zapewnia im przedłużenie metodą objętościową 3D, nie daje żadna odżywka ani doskonałej jakości tusz do rzęs. Rzęsy 3D gwarantują nie tylko optyczne powiększenie oczu i możliwość skrócenia czasu poświęcanego na codzienny makijaż, ale także zapewniają wyjątkowo naturalne i uwodzicielskie spojrzenie. Właśnie dlatego przedłużanie rzęs metodą objętościową 3D cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem.

Na co zwrócić uwagę wybierając gabinet kosmetyczny?

Tak jak już zostało podkreślone, najważniejsze są umiejętności, wiedza oraz wyczucie stylistki rzęs. Dlatego też, decydując się na konkretny gabinet kosmetyczny, warto poprosić ją np. o zdjęcia tzw. przed i po zabiegu innych klientek, aby upewnić się, że efekty pracy są zadowalające i trafiają w gust – wyjaśnia ekspert z firmy JoLash.

W pracy stylistki ogromną rolę odgrywają wysokiej jakości produkty i akcesoria do przedłużania rzęs, bez których nawet najlepiej wyszkolona kadra salonu kosmetycznego nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom klientów. Dlatego też, przed decyzją o wykonaniu usługi, warto sprawdzić, czy jakość oferowanych, sztucznych rzęs jest zadowalająca i tym samym zapewni długotrwały efekt. Tym samym, decydując się na konkretny salon kosmetyczny, warto dowiedzieć się, czy salon stosuje jedynie profesjonalne i niezawodne artykuły renomowanych producentów, które są dostępne w specjalistycznych sklepach.

śr. ocena 5 / głosów 5