Na czym polega zabieg oryginalnym sprzętem Endermologie LPG Alliance?

Endermologia LPG Alliance to nowoczesna metoda pozwalająca na wymodelowanie i kształtowanie sylwetki. Jej skuteczność wynika z mechanicznej stymulacji tkanki za pomocą specjalistycznej głowicy. Sam zabieg jest niezwykle przyjemny, nieinwazyjny i bezpieczny – niczym tradycyjny masaż. Wspomniane efekty osiągane są m.in. dzięki pobudzeniu metabolizmu komórek. Co jeszcze warto wiedzieć?

Dlaczego warto wybrać endermologię LPG Alliance?

Zabieg Endermologie LPG Alliance powstał w wyniku badań francuskiej firmy LPG. Prace nad wprowadzonym rozwiązaniem zajęły blisko 30 lat, jednak warto było czekać. Rewolucyjna metoda została nagrodzona Perłą Dermatologii Estetycznej 2017 w kategorii smukłe ciało. Należy pamiętać, że tylko zabiegi wykonywane specjalistycznym, w pełni oryginalnym sprzętem pozwalają osiągnąć najlepsze efekty. Warto zwrócić uwagę, że omawiany sposób pielęgnacji ciała otrzymał też certyfikat FDA, który potwierdza jego efektywność i bezpieczeństwo.

Na czym polega endermologia Alliance?

Nowoczesny zabieg endermologii pozwala w tym samym momencie oddziaływać w trzech kierunkach, wspierając mianowicie:

  • redukcję tkanki tłuszczowej,
  • wygładzenie cellulitu,
  • ujędrnienie skóry.

Udoskonalenie technologii sprawiło, że zabieg jest precyzyjny i o wiele przyjemniejszy. Przyśpieszyło to również moment uzyskania pierwszych zadowalających efektów, które widoczne są już po trzech seansach.

Samo urządzenie jest wyposażone w automatyczną rolkę ze zmotoryzowaną klapką, która odpowiada za wielowymiarowe działanie. To właśnie ta część pozwala wykonywać trzy różne ruchy, które, zapewniając właściwe oddziaływanie na wspomniane problemy, dbają o maksymalny komfort. Ważnym elementem urządzenia jest również Sensor Identyfikacji Skóry Alliance, który pozwala na indywidualne dopasowanie terapii do jakości skóry, jej sprężystości, włóknistości czy też utraconej elastyczności.

Kiedy warto wykonać zabieg?

Zabieg endermologii pozwala zwalczyć różne problemy związane z niedoskonałościami skóry, jak i nadwagą. Specjaliści z Velvet Clinic zalecają jego wykonanie podczas:

  • usuwania cellulitu każdego rodzaju,
  • redukcji tkanki tłuszczowej –  istnieje możliwość zastosowania zabiegu na całym ciele, bądź wybranym fragmencie,
  • ujędrniania skóry – dzięki stymulacji fibroblastów możliwe jest wzmocnienie włókien kolagenowych, co pozwala właściwie napiąć skórę,
  • modelowania sylwetki – efekt wygładzenia widoczny jest natychmiastowo,
  • odmładzania – pobudzając fibroblasty do produkcji kolagenu, zabieg ma działanie liftingujące.

Warto dodać, że metoda ta pozwala również ujędrnić i podnieść biust, ale ma też ogromne działanie terapeutyczne w zakresie obrzęków, zastojów, bólów mięśni czy stawów.

śr. ocena 5 / głosów 5