Na czym polegają zabiegi z zastosowaniem bandaży Arosha?

Defekty ciała często wzbudzają w nas kompleksy. Zwłaszcza kobiety nie mogą się pogodzić z upływającym ciałem i z przykrością patrzą, jak zmienia się ich ciało. Cellulit, brak jędrności czy inne objawy starzenia się skóry powodują, że już nie chcemy nakładać krótkich spódniczek i sukienek. Wstydzimy się, że inni również nie zaakceptują naszego wyglądu. Ale teraz już nie trzeba krępować się swojego ciała. Można skorzystać z zabiegów z zastosowaniem bandaży Arosha.

Charakterystyka bandaży Arosha

Sekret bandaży Arosha tkwi w aktywnych składnikach, którymi nasączony jest delikatny, bawełniany materiał. W trakcie zabiegu cenne składniki, takie jak kolagen oraz elastyna, uwalniają się i stopniowo wnikają w głąb skóry. Tym samym pozwalają skutecznie walczyć z niedoskonałościami skóry, a przede wszystkim z poprawą jej jakości. Bandaże stosuje się na newralgicznych częściach ciała, czyli nogach, pośladkach, brzuchu, talii oraz ramionach i piersiach.

Na czym polega zabieg Arosha?

Zabiegi bandażowania przeprowadza się w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, oferujących swoim klientom tego rodzaju usługi. Zabieg Arosha jest bardzo przyjemny i nie powoduje żadnych przykrych dolegliwości. Czas jego wykonania wynosi około 1,5 godziny. Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie delikatnego peelingu połączonego z masażem, który usunie martwe warstwy naskórka i pozwoli bandażom skuteczniej działać. Drugim krokiem jest owinięcie wybranych części ciała bandażami. Klient może się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o codziennych problemach. To doskonały czas, aby chociaż na chwilę oderwać się od natłoku myśli i zadań.

Ostatnim etapem zabiegu Arosha jest masaż specjalnym kremem, który jest zakończeniem pielęgnacji ciała – dodaje nasz rozmówca z gabinetu Tutti Beauty z Gliwic.

Jakie efekty zapewnia bandażowanie ciała?

Bandażowanie ciała przywraca nam pewność siebie i pozwala poczuć się dumną ze swojego ciała. Zabieg z zastosowaniem bandaży Arosha sprawia, że skóra jest bardziej elastyczna, nawilżona i odżywiona. Pierwsze efekty zauważamy już po pierwszej wizycie w gabinecie kosmetycznym. Po ośmiu wizytach możemy spodziewać się rewelacyjnych rezultatów, dzięki którym z uśmiechem na twarzy będziemy oczekiwać lata. Bandaże Arosha równie skutecznie walczą z obrzękami, dlatego jeżeli chcemy pobudzić naturalny drenaż, również powinniśmy zainteresować się tym punktem oferty gabinetów kosmetycznych. Jednymi przeciwwskazaniami do skorzystania ze skutecznych i jakże przyjemnych zabiegów są ciąża, karmienie piersią albo zapalenie żył.

śr. ocena 5 / głosów 3