smart

Życie w stylu smart, czyli mój samochód świadczy o mnie

Smart to prawdziwy styl życia. Kierowcy samochodów tej marki nie są wbrew pozorom minimalistami, a niezwykle świadomymi osobami, czerpiącymi z każdego dnia pełnymi garściami.

Indywidualizm

Marka smart stanowi sama w sobie wyznacznik indywidualizmu. Charakterystyczny, filigranowy wygląd samochodu sprawia, że wyróżnia się on z tłumu nawet na najbardziej zakorkowanej trasie. Styl smarta jest niepodrabialny i unikalny, a cieszący się nim kierowcy podkreślają swoją odrębność i niezależność. Tę ostatnią widać zresztą w trakcie jazdy – smart podąża bowiem własnymi ścieżkami. Posiada prawdziwą siłę przebicia trafiając tam, gdzie żaden inny pojazd nie dałby rady się przedostać.

Dynamiczność

,,Mały ale wariat” – tak z przymrużeniem oka można opisać dokonania jezdne smarta. Oczywiście wariactw na drodze należy unikać (!), dynamiczny styl jazdy jest jednak niezwykle ceniony, a często pomaga zapobiec wielu drogowym niebezpieczeństwom. Samochody smart – mimo skromnych rozmiarów – gwarantują dobre na tę klasę pojazdów osiągi, a przy tym są niezwykle zwrotne. Świetnie odnajdują się w nich osoby energiczne i aktywne – żyjące pełnią życia, które są w stanie czerpać maksimum z najmniejszych drobnostek.

Przedsiębiorczość

Przedsiębiorczość to nie skąpstwo, a rozsądne planowanie wydatków. Wie o tym każdy właściciel smarta, który zdecydował się na ten samochód z uwagi na jego walory ekonomiczne. W zależności od modelu, auta typu smart palą od 3 do ok. 5 litrów na 100 km, a więc znacznie mniej, niż tradycyjne pojazdy. To dobra inwestycja, która zwraca się w szybkim czasie – z korzyścią dla kierowcy i jego portfela.

Wyraź siebie – zaufaj marce smart

Utożsamiasz się z filozofią pojazdów marki smart? Uważasz, że niewielki rozmiar wcale nie oznacza małych oczekiwań? Jeśli tak, odwiedź autoryzowany punkt sprzedaży Smart Center w Warszawie lub innym polskim mieście i już dziś zapoznaj się z dostępnymi ofertami zakupu samochodów. Bądź ,,smart” i wyraź siebie w najlepszy możliwy sposób!

śr. ocena 4.8 / głosów 5