Zalety płynące z czyszczenia samochodów za pomocą automatów samoobsługowych

W Polsce stale przybywa myjni oraz mniejszych stacji i automatów samoobsługowych, dzięki którym możemy szybko doprowadzić swoje auto do stanu, w którym nie wstydzimy się pokazać go innym. Wydaje się, że chętnie korzystamy z tego rozwiązania i doceniamy je. Mogą o tym świadczyć choćby kolejki do myjni, zwłaszcza przed świętami i długimi weekendami… Czym ujęły nas automaty samoobsługowe?

Przede wszystkim – tanio, szybko, precyzyjnie

Kompleksowe wykorzystanie tych przydatnych urządzeń, jakimi są automaty samoobsługowe do mycia samochodów, wyniesie nas jednorazowo… kilka złotych. Tak jest! Mistrzowie precyzji i szybkości potrafią wyszorować i nabłyszczyć auto już za pięć złotych. Im większa wprawa, tym krócej trwa mycie, a zatem – im częściej to robimy, tym mniej płacimy!

zalety-plynace-z-czyszczenia-samochodow-za-pomoca-automatow-samoobslugowych

O ile nie ma dużych kolejek, mycie trwa dosłownie kilka minut. Dlatego możliwe jest spontaniczne podjechanie i szybkie umycie auta, gdy np. zostanie niespodziewanie ochlapane błotem, a zależy nam na jego nienagannej prezencji.

Samoobsługowe automaty do mycia samochodów pozwalają skupić się na wybranych miejscach, a pomijać te, które nie wymagają gruntownych zabiegów czyszczących. To właśnie pełna kontrola nad przebiegiem mycia jest chyba największą zaletą wynikającą z samoobsługi aparatów – właściciel auta wie najlepiej, które rejony wymagają szczególnego przyłożenia się i nikt nie doczyści samochodu z taką starannością jak on – w końcu stan auta świadczy o jego właścicielu!

Kompleksowo, bezproblemowo i czysto

zalety-plynace-z-czyszczenia-samochodow-za-pomoca-automatow-samoobslugowych-3

Obecnie dysponujemy wieloma typami samoobsługowych maszyn do czyszczenia aut. Możemy umyć je od zewnątrz, ale też odkurzyć wewnątrz. Prawdziwym hitem w ostatnich latach okazały się być odkurzacze parowe Self-Service służące do samoobsługowego prania tapicerki. Produkcją tych urządzeń zajmuje się firma GreenSteam. Ta kompleksowość przy relatywnie niskich cenach sprawia, że coraz chętniej wolimy podjechać na myjnię i zapłacić kilka złotych, niż zalewać podwórko wodą i pianą. Warto zauważyć, że niektórzy nie mają nawet takiego wyboru – nie sposób wyobrazić sobie dokładne mycie auta na ciasnym przyblokowym parkingu. Mogłoby to doprowadzić do, delikatnie mówiąc, ochłodzenia relacji sąsiedzkich.

Wybierając myjnię i automaty samoobsługowe, wybieramy możliwość decydowania o zakresie i przebiegu mycia, a ponadto nie musimy martwić się o pozostałości po zabiegach – cieknącą wszędzie brudną wodę z pianą. Jest to rozwiązanie tanie, wygodne, a jakościowo zbytnio nie ustępuje „domowemu”, tradycyjnemu pucowaniu auta.

śr. ocena 5 / głosów 4