wynajem autokarow

Zalety korzystania z usług wynajmu autokarów

Masz przed sobą długą podróż, wyjazd integracyjny lub sportowy i szukasz odpowiedniego transportu? A może wraz z większą grupą znajomych wybierasz się na zagraniczny koncert lub spontaniczny wyjazd nad morze? Dobrym wyborem może okazać się autokar, którego wynajem ma wiele zalet. Poniżej przedstawiamy kilka z nich.

Bezpieczeństwo i wygoda

Przede wszystkim – bezpieczeństwo. Jest to priorytet, jeśli chodzi o usługi przewozowe. Profesjonalne firmy transportowe posiadają autokary, które przechodzą regularne przeglądy techniczne i posiadają odpowiednie certyfikaty, rejestry oraz licencje, ponieważ normy bezpieczeństwa zgodne z przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej są dosyć rygorystyczne.

Bezpieczeństwu służą także profesjonalni i doświadczeni kierowcy, od lat prowadzący autokarowe wycieczki – uzupełnia właściciel firmy autokarowej BO-DO-AG, oferującej najwyższej jakości usługi autokarowe w kraju i za granicą.

Istotna jest także wygoda w trakcie podróży, szczególnie kilkunastogodzinnej – na wyposażeniu pojazdów często znajdują się toalety, minibary, lodówki, klimatyzacja, gniazdka elektryczne, darmowa sieć Wi-Fi, a także telewizory, odtwarzacze DVD lub tablety zainstalowane na zagłówkach siedzeń przeznaczone do słuchania muzyki lub oglądania filmów. Ponadto w autokarach znajduje się wiele miejsca na nogi pomiędzy poszczególnymi siedzeniami, które są również bardzo wygodne i wyposażone w pasy bezpieczeństwa, a transport dodatkowych rzeczy ułatwiają duże luki bagażowe.

Promocje i przewóz osób niepełnosprawnych

Warto zwrócić uwagę na obsługę klienta. Zdarzają się przypadki, że wynajem autokaru jest potrzebny na tzw. „ostatnią chwilę”. Wykonanie takiej usługi nie powinno się przedłużać, a klienci mają obowiązek otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące transportu. W niektórych firmach istnieje możliwość rezerwacji ulubionego miejsca w autokarze. Przedsiębiorcy widząc sporą konkurencją często przedstawiają różnego rodzaju oferty charakteryzujące się obniżonymi cenami w określonych terminach. Warto skorzystać z takich promocji i zaoszczędzić nawet do połowy ceny za bilet.

Niezwykle ważną kwestią jest również przewóz osób niepełnosprawnych. Kierowcy są świadomi, że niektóre osoby będą potrzebować pomocy przy wsiadaniu lub dojściu do toalety, a także umiejscowieniu wózka inwalidzkiego. Takie przypadki powinny być zgłaszane przed podróżą, co ułatwi przeprowadzenie wszystkich pomocnych czynności.

śr. ocena 5 / głosów 4