Oprogramowanie dla firm handlowych i produkcyjnych

Prowadzisz zakład produkcyjny lub sklep? Zastanawiasz się nad zakupem profesjonalnego oprogramowania wspomagającego wszystkie Twoje procesy biznesowe? Obecnie specjalistyczne firmy informatyczne oferują różnorodne rozwiązania, opracowane specjalnie z myślą o powyższych potrzebach. Nowoczesne programy umożliwiają bardziej efektywne zarządzanie. Więcej na ich temat dowiesz się z tego artykułu.

Oprogramowanie dla firm handlowych

Właściciele firm handlowych i handlowcy na co dzień muszą prowadzić dokładną ewidencję zleceń oraz mieć dobrze opracowaną bazę klientów. Niezwykle ważna w ich pracy jest dobra organizacja i dostęp do danych „tu i teraz”.

Firma DATAIN opracowała oprogramowanie, które w pełni wpisuje się w charakterystykę branży sprzedażowej. Automatyzacja procesów (zarządzenia należnościami, importowanie zamówień itd.) sprawi, że kompleksowa obsługa klienta nie będzie stanowić żadnego problemu. Sprzedawcy i handlowcy będą mieli na bieżąco dostęp do raportów, statystyk i analiz, co pozwoli im lepiej prognozować sprzedaż i określać grupę docelową. Oprogramowanie umożliwia także planowanie i realizowanie kampanii marketingowych.

i handlowcy będą mieli na bieżąco dostęp do raportów, statystyk
i analiz, co pozwoli im lepiej prognozować sprzedaż i określać grupę docelową.
Oprogramowanie umożliwia także planowanie i realizowanie kampanii marketingowych.

Rezultat? Lepsza efektywność pracy, więcej czasu na nawiązywanie cennych relacji biznesowych oraz zmniejszenie kosztów związanych z dotychczasowym prowadzeniem działań marketingowo-sprzedażowych.  

Oprogramowanie dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Kolejna propozycja firmy skierowana jest do właścicieli i kadry menadżerskiej branży produkcyjnej. W tej dziedzinie szczególny nacisk kładzie się na doskonałą organizację pracy, raportowanie czynności i efektywność, związaną nierozłącznie z optymalizacją kosztów.

Moduł produkcyjny Dynamics NAV pozwala na przejęcie pełnej kontroli nad przebiegiem nawet skomplikowanych procesów produkcyjnych, a integracja z DataIn MES zapewnia nieprzerwany dostęp do danych wydajności pracy ludzkiej oraz sprzętów.

Oprogramowanie dla firm produkcyjnych daje użytkownikom możliwość przeprowadzania zaawansowanego planowania, w tym: organizacji podrzędnych zleceń, przesuwania surowców, automatycznego przygotowywania produkcji, reagowania na wahania popytu, obsługi kodów kreskowych itd.

Czy warto inwestować w profesjonalne oprogramowanie?

Obecnie szczególnie dużą wagę przykłada się do automatyzacji procesów. Chodzi o to, by czas poświęcany dotychczas na wykonywanie powtarzalnych i rutynowych czynności biznesowych przeznaczyć na to, co naprawdę ważne: kontakt z klientem, szkolenie personelu czy analizę działań konkurencji.

Tak więc na pewno warto rozważyć zainwestowanie w specjalistyczne oprogramowanie, zwłaszcza że jest ono bardzo często dedykowane potrzebom i specyfice określonych branż. Szczególnie rekomendowany jest zakup tego typu rozwiązań w sprawdzonej firmie informatycznej. Wówczas nie tylko otrzymuje się kompletny i niezawodny produkt, ale także można liczyć na kompleksowe wsparcie techniczne.

śr. ocena 5 / głosów 5