kabina-sanitarna

Kabina sanitarna z systemem SANIPOL HPL-PR

Higiena jest bardzo ważnym aspektem codziennego życia. Pomoc w jej zachowaniu zapewniają specjalne kabiny sanitarne projektowane w budynkach publicznego użytku. Są one budowane w oparciu o różne systemy – HPL, V20 lub HPL-PR. Ten ostatni znajduje swoje zastosowanie nawet w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza.

Krótka charakterystyka systemu HPL-PR

Płyta zastosowana w kabinach sanitarnych z systemem HPL-PR jest warstwowa. Jej rdzeń stanowi pianka poliuretanowa o dużej twardości, która pokryta jest obustronnie laminatem HPL o grubości 2 mm. Całkowita grubość ścianki wynosi 30 mm, a system profili i okuć jest adekwatny do systemu SANIPOL V20 Standard.

System HPL-PR cechuje się bardzo wysoką stabilnością wykonanej zabudowy, a dodatkowo jest odporny na działanie wilgoci. Można go z tego powodu stosować w dowolnych warunkach, również w pomieszczeniach charakteryzujących się wysoką wilgotnością powietrza. Budowa kabin sanitarnych z systemem HPL-PR wymaga spełnienia minimum logistycznego, dlatego oferowana jest na specjalne zamówienie, w określonej gamie kolorystycznej.

Gdzie można zamówić kabiny sanitarne z systemem HPL-PR?

Kabiny sanitarne z systemem HPL-PR są dostępne w ofercie firmy Sanipol sp. z o.o., która jest w Polsce wiodącym producentem ścianek działowych do pomieszczeń sanitarnych oraz wszelkiego rodzaju wydzieleń w pomieszczeniach rehabilitacyjnych, biurowych i innych, projektowanych indywidualnie. Do ich produkcji wykorzystywane są materiały najwyższej jakości dostarczane przez sprawdzonych producentów. Zabudowa pomieszczeń sanitarnych jest projektowana o system SANIPOL© dostępny w różnych wariantach materiałowych oraz typach zabudowy. Są one wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości. Posiadają również Aprobatę Techniczną ITB w Poznaniu oraz Atest Higieniczny PZH w Warszawie.

śr. ocena 5 / głosów 3