ubezpieczenie

Ubezpieczenie indywidualne – zainwestuj w siebie.

Ludzie coraz chętniej korzystają z ubezpieczeń na życie. Chociaż wiodą szczęśliwe życie, zdają sobie sprawę, że nieszczęśliwe wypadki i nieprzewidziane zdarzenia mogą przydarzyć się każdemu. Chcą mieć pewność, że w razie choroby, operacji czy niezdolności do pracy będą spokojni o przyszłość swoją i swojej rodziny. Pragną również ochrony bliskich na wypadek śmierci. Jakie korzyści płyną z ubezpieczeń indywidualnych i jakie ubezpieczenie wybrać?

Dlaczego warto się ubezpieczyć?

Główną zaletę ubezpieczeń indywidualnych już poznaliśmy. Wykupując ubezpieczenie na życie, troszczymy się o całą swoją rodzinę. Zabezpieczamy bliskich, gdyby nieoczekiwanie doszło do tragedii. W razie niespodziewanego wypadku lub choroby, w wyniku której poniesiemy śmierć, osoby wskazane przez ubezpieczonego otrzymują odszkodowanie. Choć nie chcemy myśleć o najgorszym scenariuszu, powinniśmy wziąć pod uwagę różne zdarzenia, również te nieprzyjemne. Przecież każdy z nas zna kogoś, kto stracił bliskiego w wypadku lub odszedł z tego świata po latach walki z nowotworem.
Z tego właśnie względu warto jest zatroszczyć się o dobro bliskich, kiedy mamy na to czas, zdrowie i siły. Znalezienie odpowiedniego ubezpieczenia nie będzie trudne, jeśli skorzystamy z usług profesjonalnych agentów ubezpieczeniowych.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Doradcy i agenci ubezpieczeniowi pomagają w wyborze najlepszej oferty ubezpieczenia indywidualnego. Na bieżąco analizują wszystkie dostępne oferty, dobierając propozycje najlepiej odpowiadające oczekiwaniom osoby chcącej zagwarantować sobie poczucie bezpieczeństwa. Tak właśnie działa firma Ubezpieczenia – Artur Jabłoński. Gwarantuje kompleksowe doradztwo i współpracę, która zawsze opiera się na szacunku i życzliwości.
Jakie ubezpieczenie indywidualne wybrać? Agenci skrupulatnie przeanalizują nasze oczekiwania i skonstruują ofertę, która będzie idealnie odpowiadać naszym wymaganiom! Oszczędzimy czas i unikniemy kosztownych pomyłek, a przede wszystkim – nie będziemy już obawiać się przyszłości. Co ważne, ubezpieczenie na życie można połączyć z ubezpieczeniem domu czy mieszkania. 

Ile kosztuje ubezpieczenie indywidualne?

Koszt ubezpieczenia na życie jest uzależniony przede wszystkim od stanu naszego zdrowia. Jeśli cierpimy na przewlekłe choroby, miesięczna stawka może wzrosnąć. Cena zależy również od zakresu ochrony i sumy ubezpieczenia, czyli wysokości wypłacanego świadczenia. Kontaktując się z agentem, otrzymamy pełną ofertę i odpowiedzi na wszystkie pytania, również te dotyczące ceny polisy.
śr. ocena 5 / głosów 5