Oprogramowanie dla firm. W co warto się zaopatrzyć?

Prowadzenie firmy jest zadaniem niełatwym, czasochłonnym, a także wymagającym wiedzy z wielu dziedzin: od marketingu, technik promocji i sprzedaży, po księgowość, rachunkowość finanse i prawo. Dostępne na rynku oprogramowanie dla firm pozwala efektywnie planować działania, a także monitorować ich realizację. Dzięki nim sporządzanie faktur stanie się łatwym i przyjemnym zadaniem, a my będziemy mogli skupić się na obmyślaniu strategii działania.

Proponowane właścicielom firm programy to programy kompleksowe, uwzględniające wiele różnych aspektów funkcjonowania przedsiębiorstwa. Pomogą zarządzać procesem sprzedaży oraz obiegiem dokumentów, wspomogą marketing firmy, a także zajmą się księgowością. Przyjrzyjmy się im dokładniej.

Zarządzanie procesem sprzedaży

Jedną z funkcji oprogramowania dla firm jest zarządzanie procesem sprzedaży. Warto zaopatrzyć się w program, który będzie posiadał rozbudowane funkcje z tego zakresu;, jak na przykład program Subiekt GT, oferowany przez firmę D&D Serwis.

Tego typu programy zatem będą wsparciem w zarządzaniu zadaniami oraz kampaniami marketingowymi. Dzięki niemu z łatwością poprowadzimy kartoteki klientów, towarów oraz usług. Warto wiedzieć, że programy te obsługują wszystkie typy dokumentów handlowych oraz magazynowych i są w stanie zbiorczo lub pojedynczo generować związane z nimi faktury.

Marketing

Szukając oprogramowania dla firmy, warto zaopatrzyć się w program, który będzie uwzględniał także cele marketingowe. Zwracajmy zatem uwagę, czy posiada on narzędzia do e-mail marketingu, automatyzacji sprzedaży, działań w social media, monitorowania widoczności w Internecie, a także tworzenia, optymalizacji oraz monitorowania efektywności landing pages.

Księgowość

Niewątpliwie jednym z trudniejszych aspektów prowadzenia biznesu jest aspekt finansowy. Wiąże się z nim konieczność zarządzania fakturami, płatnościami, kosztami, a także gromadzenia i przechowywania dokumentów.

Warto zatem zaopatrzyć się w oprogramowania, takie jak Rachmistrz GT, Rewizor GT czy Gratyfikant GT. Programy te wystawią za nas faktury, będą kontrolowały płatności faktur sprzedaży, podatków oraz należności do ZUS.

Decydując się z kolei na program Subiekt GT, zyskujemy możliwość obsługi przedpłat, płatności kartą kredytową, sprzedaży kredytowanej i obsługi faktur zaliczkowych. Obsłuży on także rozbudowane rachunki bankowe, a także dokona rozrachunków, uwzględniających należności i zobowiązania. W końcu dzięki niemu możliwa będzie obsługa urządzeń zewnętrznych, takich jak kasy fiskalne.

śr. ocena 5 / głosów 30