taxi

Usługi taksówkarskie dla firm

Życie w wielkim mieście ma swoje plusy, jak i minusy. Jedną z większych wad mogą być wieczne korki i duży ruch w centrum. O ile jesteś osobą prywatną, możesz zadowolić się dobrze rozwiniętą komunikacją miejską. Jeśli jednak prowadzisz własny biznes i zależy Ci na transporcie wysokiej jakości, z pomocą przychodzą taksówki dla firm.

Wydawać by się mogło, że korzystanie z usług taksówkarskich przechodzi już powoli do lamusa. Samochody na minuty, czy firmy zatrudniające kierowców-studentów miały przejąć rynek przewozowy. Nic bardziej mylnego. Dla osób, które cenią sobie komfort i bezpieczeństwo jazdy, nie ma mowy o przesiadce do „trendy” przewoźnika. Właściciele firm czy biznesmeni nie mogą pozwolić sobie na niską jakość przewozu lub niedoświadczonego kierowcę. W takiej sytuacji niezastąpione były, są i zawsze będą, profesjonalne usługi taksówkarskie.

Usługi z dedykacją dla firm

Niektóre z firm przewozowych wyciągają pomocną dłoń do właścicieli biznesów, oferując im specjalne warunki. Na terenie Krakowa działa przykładowo korporacja taksówkowa Radio Taxi Dwójki, która dla przedsiębiorców ma przygotowaną specjalną ofertę. Możliwość bezgotówkowych płatności na podstawie faktury wystawianej raz w miesiącu, wykorzystywanie kart firmowych, voucherów, czy potwierdzenia na paragonie, to tylko niektóre z udogodnień. Firma przyjmuje kursy nawet z miesięcznym wyprzedzeniem, co ułatwia planowanie przejazdów na spotkania służbowe, czy konferencje. W ofercie znaleźć można samochody z klimatyzacją, dla niepalących, czy z kierowcą znającym języki obce. To właśnie takie szczegóły wpływają na to, jak Twoja firma postrzegana jest przez klientów i partnerów biznesowych. Uraczeni profesjonalnymprzewozem wspólnicy na pewno docenią Twoją troskę o ich komfort i bezpieczeństwo.

Taxi nie pozostaje w tyle

W dobie ciągle idących do przodu technologii taksówki nie zostają w tyle. Dobre firmy przewozowe działają w oparciu o bezpłatne aplikacje służące do jeszcze szybszego i wygodniejszego zamawiania transportu. Po wezwaniu taksówki przy użyciu smartfonu zostaniemy poinformowani o modelu pojazdu, który po nas przyjedzie oraz jego numerach rejestracyjnych. Taxi nie tylko polepsza swoje usługi, ale także poszerza ich ofertę. Dziś to już nie tylko przewóz osób, ale także bagaży, artykułów biurowych, robienie zakupów na telefon, czy dostarczanie przesyłek.

śr. ocena 5 / głosów 1