instalacja LPG

Czym wyróżnia się instalacja Tartarini?

Instalacja Tartarini według wielu opinii na forach jest najlepszą, dostępną na rynku instalacją gazową. Dlatego niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na instalację LPG, czy CNG, możesz być pewny, że urządzenie jest najwyższej jakości i jest gwarancją bezawaryjnego przejazdu wielu kilometrów. Jakie zalety ma instalacja Tartarini? Dowiedz się, z czego wynika popularność tej instalacji gazowej.

Dla jakich pojazdów przeznaczone są instalacje Tartarini?

Warto podkreślić, że zarówno pojedyncze elementy, jak i zestawy instalacji gazowych Tartarini można zainstalować w każdym samochodzie. Należy jednak pamiętać, że pojazd musi posiadać zapłon iskrowy. W najlepszych zakładach zajmujących się montażem instalacji tej firmy można wykonać m.in. instalacje gazowe na bazie TEC 99, Tec 99 Evolution, wtrysku ciągłego ETAGAS, sekwencyjnego wtrysku paliwa gazowego (także centralki nowej generacji EVO01), a także instalacje sekwencyjnego wtrysku gazu, które przeznaczone są do wybranych jednostek z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Dlaczego warto zamontować instalację Tartarini?

Tartarini Auto to włoska firma, która znana jest na rynku europejskim i światowym głównie dzięki swojej niezawodności i najwyższej jakości pojedynczych elementów, jak również instalacji gazowych. Należy podkreślić, że wśród polskich firm można spotkać niewielu jej autoryzowanych reprezentantów. Dlatego też, jeśli już jakiś zakład zaliczany jest do tego grona, można mieć pewność, że w samochodzie zostaną zamontowane urządzenia, elementy bądź osprzęt specjalny najlepszego w Europie producenta zajmującego się instalacjami gazowymi. Warto podkreślić, że instalacja Tartarini jest nie tylko gwarancją oszczędności (porównując spalanie gazu ze spalaniem benzyny), ale również niezawodności. Z opinii użytkowników wynika, że urządzenia tej firmy nie psują się, przez co instalacja nie wymaga częstego serwisowania. Niektóre instalacje gazowe mogą powodować, że samochód np. gaśnie na wolnych obrotach lub trzeba często wymieniać w nim świece, gdyż silnik „strzela”. Tartarini Auto to firma, która wyeliminowała tego typu bolączki i właściciele instalacji właśnie tego producenta nie muszą się z tym zmagać.

Ponadto warto także podkreślić, że instalacje gazowe Tartarini są gwarantem braku odczuwalnej różnicy w spadku mocy na gazie. Większość użytkowników nie odczuwa spadków powyżej 10%   – podkreśla specjalista z firmy Auto Gaz Śląsk z Katowic.

Co warto również podkreślić, dzięki tej instalacji gazowej silnik pracuje w pełni poprawnie na gazie. Tutaj istotny jest również oprócz wyboru producenta, także wybór odpowiednich fachowców. Jeśli instalacja zostanie źle zamontowana, to jej działanie będzie niepoprawne niezależnie od producenta.

śr. ocena 3.4 / głosów 16