Urwana przywieszka zamka błyskawicznego nie oznacza konieczności wymiany całego suwaka

Brak przywieszki w suwaku bluzy, kurtki lub torby może okazać się bardzo irytującą rzeczą, ale zdarzającą się dosyć często. Ze względu na swój rozmiar oraz dużą częstotliwość użytkowania tego typu małe elementy często się gubią, i to w najmniej odpowiednim momencie. Na szczęście nie oznacza to konieczności wymiany całego suwaka. Są inne sposoby, aby przywrócić zamek błyskawiczny do pełnej używalności.

Do czego służą przywieszki zamka błyskawicznego?

Kto z nas nie spotkał się z problemem urwanej przywieszki zamka błyskawicznego w części garderoby lub torby? Jest to równie frustrująca sytuacja, co zacięty zamek błyskawiczny w spodniach, ponieważ brak przywieszki oznacza duże trudności w zakładaniu ubrań z suwakiem oraz w codziennym użytkowaniu torby z zamkiem błyskawicznym. Przywieszki służą bowiem do lepszego uchwycenia suwaka i z reguły są projektowane pod kolor całego zamka błyskawicznego (niektóre z nich są fluorescencyjne, z odblaskowymi linkami, dzięki czemu łatwiejsze jest operowanie zamkiem błyskawicznym w ciemności). Do tego dochodzi brak estetyki takiego suwaka, dlatego najczęstszym wyjściem w takiej sytuacji jest wymiana produktu na nowy.

Gdzie można zaopatrzyć się w przywieszki zamka błyskawicznego?

Tymczasem można sobie z tym problemem poradzić w inny sposób. Zepsutą, urwaną lub zgubioną przywieszkę można zastąpić inną, wykonaną na specjalne zamówienie. Zajmują się tym specjalne firmy. Jedną z nich jest Imar ze Złotoryi oferująca przywieszki zarówno zapinane na rzep, jak i wiszące na sznurku, które można montować na wyrobach z wszytym zamkiem. Firma istnieje od 1993 roku i specjalizuje się w produkcji naszywek na ubrania, torebki, plecaki lub czapki wykorzystując technikę sitodruku, tłoczenia prądami wysokiej częstotliwości oraz mikrowtrysku z litego PCV, która pozwala uzyskać ciekawe efekty zdobienia. Dzięki jej wykorzystaniu możliwe jest tworzenie przywieszek do zamków na sznurku, taśmie lub z wtopionym elementem metalowym, który mocuje przywieszkę do „maszynki” zamka.

Ponadto Imar oferuje wykonawstwo breloków reklamowych oraz innych gadżetów, które służą promocji firm lub osób prywatnych. W asortymencie znajdą Państwo m.in. paski zapinkowe oraz przelotki do słuchawek. Wszystkie elementy tworzone są z miękkiego, kolorowego tworzywa – z logo lub bez, z fakturą lub gładkie. Charakter gadżetu jest dobierany w zależności od indywidualnych preferencji klientów.

śr. ocena 5 / głosów 3