Sprężarka

Przewaga sprężarek Gardner Denver nad konkurencją

Nowoczesna technologia, funkcjonalność i doskonałe parametry – tego właśnie wymaga się od sprężarek. Ich producenci wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i tworzą modele spełniające wszystkie ich oczekiwania. Jedną z wiodących firm, która zajmuje się produkcją sprężarek, jest Gardner Denver. Na czym polega wyjątkowość jej oferty? Dlaczego proponowane przez nich urządzenia znacznie przewyższają rozwiązania konkurencji?

Dlaczego oferta firmy Gardner Denver jest tak wyjątkowa?

Obecnie producenci sprężarek prześcigają się, jeżeli chodzi o ich funkcjonalność, wydajność i zastosowanie nowoczesnych technologii. Jednak we wszystkich tych aspektach zdecydowanie przoduje marka Gardner Denver.

Sprężarki Gardner Denver to efekt długiej i owocnej współpracy wielu specjalistów z branży. Sprawiło to, że powstało wiele modeli tych urządzeń. W ofercie firmy znajdują się wszystkie najważniejsze rodzaje sprężarek. Są to zarówno sprzęty śrubowe, łopatkowe, tłokowe, jak i odśrodkowe sprężarki używane do sprężania powietrza oraz gazu.

Jednak uwagę zwracają także wdrożone rozwiązania technologiczne. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach szczególnie liczy się aspekt ekologiczny. Pod tym względem sprężarki marki Gardner Denver wpisują się w obowiązujące wymagania. Urządzenia te są energooszczędne, a co za tym idzie, ekologiczne. Sprzyjają spełnianiu wymogów dotyczących ochrony środowiska.

Oferta firmy Gardner Denver jest na tyle szeroka, że można szybko w niej znaleźć urządzenie, które spełni wszystkie wymagania konkretnego użytkownika. Można być przy tym pewnym wydajności i funkcjonalności tych sprężarek. Praca specjalistów przełożyła się na zdumiewające efekty. Sprężarki Gardner Denver zdecydowanie przewyższają inne sprzęty tego typu.  Tym, co je wyróżnia, jest również długość gwarancji – producent udziela jej nawet na 10 lat” – mówi ekspert z firmy Technika Systemów Sprężonego Powietrza.

Nowoczesne sprężarki Gardner Denver

Na uwagę zasługują między innymi bezolejowe modele sprężarek Gardner Denver. W porównaniu do innych sprężarek są o wiele mniejsze, a przy tym zdecydowanie wydajniejsze, dzięki zastosowaniu specjalnych silników. Modele z wtryskiem wody gwarantują utrzymanie temperatury roboczej na niższym poziomie, co przekłada się na mniejsze zużycie poszczególnych podzespołów.

Pod względem funkcjonalności oraz efektywności pracy w niczym nie ustępują im sprężarki smarowane śrubowe. Ich prosta budowa oraz projekt zapewniają, że mogą być wykorzystywane w każdym miejscu. Poza tym wyróżniają się wyjątkowo cichą pracą, dzięki czemu nie są pod żadnym względem uciążliwe dla użytkowników.

śr. ocena 0 / głosów 0