prezent na Dzień Mamy

Pomysły na ładne i praktyczne prezenty na Dzień Mamy

26 maja to wyjątkowa data – Dzień Mamy. To najlepszy moment, by okazać mamie miłość, wdzięczność i szacunek. Bukiet pięknych kwiatów ucieszy każdą kobietę, jednak jeśli chcesz sprawić, że Twoja Mama poczuje się naprawdę wyjątkowo w dniu swojego święta, to postaraj się o ładny i praktyczny prezent. Nie masz pomysłu? My na szczęście tak – nawet kilka. I chętnie podzielimy się nimi z Tobą.

Kubki na Dzień Mamy z dedykacją i życzeniami

Pozwól, by upominek przemówił za Ciebie i podaruj mamie drobiazg z dedykacją lub życzeniami, które zawsze będą przypominały jej o Twojej miłości i wdzięczności. Dobrym pomysłem będzie specjalny kubek na dzień mamy, w którym poranna kawa lub herbata będzie smakowała jeszcze lepiej niż do tej pory. Wiele wzorów znajdziesz w sklepie internetowym z gadżetami i upominkami na różne okazje, AARON. Naszym faworytem jest kubek ze wzorem przedstawiającym ciekawą grafikę w stylu pin-up dedykowany… wyluzowanej mamie z tatuażami! Oczywiście dla mam bez takich ozdób na ciele firma również przygotowała piękne kubeczki. Wyznania miłości i dedykacje „najlepszej Mamie na świecie” czy „Mamie – królowej uśmiechu” na tle efektownych grafik lub fotografii wiosennych kolorowych kwiatów niejedną mamę z pewnością wzruszą do łez.

Są jednak mamy, które nie przepadają za gromadzeniem kubków lub po prostu mają swój ulubiony egzemplarz, którego nie zastąpią żadnym innym. To nic – także dla nich znajdzie się coś ładnego i praktycznego.

Prezenty, które umilą wykonywanie codziennych obowiązków

Są czynności, które każda – lub prawie każda – mama musi wykonywać regularnie. Co powiesz na prezent, który umili Twojej mamie codzienne obowiązki? Jeśli jesteś na tak, to mamy dla Ciebie dwie propozycje.

Pierwszą jest eko torba z nadrukiem – niestety prawda jest taka, że plastiku zużywamy stanowczo za dużo, w tym także plastikowych toreb na zakupy. Wręczając swojej mamie materiałową torbę na zakupy wielorazowego użytku, robisz jednocześnie dwie dobre rzeczy: okazujesz pamięć o 26 maja i przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego. Oczywiście nie mamy na myśli zwykłej, jednobarwnej, nudnej torby, lecz taką bajecznie kolorową, stworzoną specjalnie z myślą o mamach. Materiałowa torba z nadrukiem i napisem „Super Mama” sprawi, że nawet podczas zwykłej wizyty w pobliskim sklepie spożywczym oczy wszystkich klientów będą zwrócone właśnie w stronę Twojej Super Mamy.

Drugi nasz pomysł to koszulka z nadrukiem. Nawet, jeśli Twoja Mama raczej nie będzie chciała nosić jej na co dzień, to w domowych pieleszach już na pewno tak. Gwarantujemy, że w koszulce „najlepszej Mamy na świecie” nawet tak niewdzięczne zadania jak sprzątanie czy gotowanie pójdą gładko.

Mamy nadzieję, że udało nam się zainspirować Cię do wyboru upominku dla Twojej Mamy. Nie zapominaj jednak o tym, że nawet najpiękniejszy prezent nie sprawi mamie tyle radości, co parę ciepłych słów płynących prosto z Twojego serca.

śr. ocena 5 / głosów 1