Upominek na ślub

Pomysł na upominek zamiast kwiatów na ślub

Ślub to zawsze bardzo ważna uroczystość dla młodej pary, rodziny przyszłych małżonków i innych bliskich osób, które zostały zaproszone do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Jako zaproszeni zawsze stoimy przed dwoma ważnymi wyborami – co podarować państwu młodym i jak osobiście, wizerunkowo i od strony technicznej przygotować się do ślubu. Nawet jeśli nie planujemy fundować parze drogiego prezentu, zastanawiamy się nad tym, co wręczymy podczas składania życzeń. Kwiaty, a może jednak coś innego?

Klasa i elegancja przede wszystkim

Gdy zastanawiamy się nad alternatywą do kwiatów dla państwa młodych, powinniśmy się kierować przede wszystkim główną zasadą: upominek powinien mieć klasę i być elegancki. Powinno to być coś dla obojga, a nie np. tylko bransoletka dla pani młodej albo tylko krawat dla pana młodego – jeśli jest to zestaw upominków (kombinacja dwóch wymienionych), jest OK. Unikamy prezentów żartobliwych, nawet jeśli państwo młodzi to ludzie o wyjątkowym poczuciu humoru – elegancko opakowany koniak jest w porządku, ale już butelka wódki z przygotowaną przez nas śmieszną etykietą nie.

Eleganckie słodkie boxy

Nasz pierwszy pomysł na upominek zamiast kwiatów na ślub to wypatrzone przez nas eleganckie słodkie pudełka, które znaleźliśmy na SlodkieBoxy.pl – sklepie online firmy prowadzącej dwa sklepy w Mosinie. To boxy podarunkowe w wielu różnych wariantach, boxy ze słodyczami uznanych marek, jak Wedel, Wawel, Goplana, Milka, Jutrzenka, Solidarność, Pomorzanka, Vobro i wielu innych. Jak sugeruje nazwa, to słodkie podarunki zapakowane w eleganckie pudełko, które przyozdobione jest dużą kokardą. Do boxu ze słodyczami dokupić możemy drewniane przywieszki dekoracyjne, które miło dopełniają prezent. Wybrać możemy np. słodki box z dodatkowym opakowaniem herbaty lub kawy.

Upominek dla miłośników kawy i herbaty

Kolejny pomysł na ślubny upominek to prezent skomponowany z kaw lub herbat. Przykład: zestaw złożony z kawy ziarnistej, mielonej i rozpuszczalnej; jeśli wiemy, że państwo młodzi to miłośnicy konkretnego gatunku, możemy kupić kilka opakowań różnych kaw ziarnistych. Podobnie z herbatą – możemy skomponować zestaw herbat ekspresowych i liściastych, czy zestaw ciekawych herbat na wagę, box z herbatą. Pomysłem na dodatek do takiego herbacianego upominku mogą być kubki – klasyczne z przyjemnymi dla oka wzorami, kubki dedykowane z napisami „mąż” i „żona”, czy kubki z zaparzaczem. Zaparzacze na łańcuszku i zaparzacze pływające to też ciekawy dodatek do prezentu. Dodatkiem może być też estetyczny dzbanek. I na koniec: dobre gatunkowo miody i konfitury. Brzmi zachęcająco, prawda?

śr. ocena 0 / głosów 0