zbiorniki-paliwa

Mobilne zbiorniki paliwa

Zbiorniki paliwa są wykorzystywane w transporcie, budownictwie oraz rolnictwie. Przeznaczone są do magazynowania i wewnętrznej dystrybucji płynów eksploatacyjnych. Jaki rodzaj zbiorników jest najbardziej wygodny do pracy w wyżej wymienionych gałęziach gospodarki? Sprawdźmy.

Mobilność w cenie

Oprócz zbiorników stacjonarnych na rynku dostępne są również zbiorniki mobilne służące do tankowania ciężkiego sprzętu, takiego jak: ciągnik, kombajn czy samochód ciężarowy, w miejscu jego wykorzystania. Pozwalają one uniknąć przestojów w pracy, które są często spowodowane koniecznością dojazdu do stacji paliw. Wewnątrz zbiornika znajduje się przegroda, która zapobiega nadmiernym ruchom paliwa podczas transportu oraz zabezpiecza przed przewróceniem zbiornika i pojazdu.

Zalety mobilnych zbiorników paliwa

Jakie są inne plusy korzystania z mobilnych zbiorników paliwa?

  • Wyposażenie gwarantuje bezproblemową eksploatację.
  • Posiadają profilowane dno oraz szekle, które ułatwiają załadunek zbiornika na samochód.
  • Zawierają zamykaną na klucz pokrywę, która zabezpiecza urządzenie przed dostępem osób niepowołanych.
  • Spełniają wymogi zawarte w europejskiej umowie ADR.
  • Mają 5-letnią gwarancję szczelności zbiornika.

Mobilne zbiorniki na paliwo TruckMaster firmy Kingspan są dostępne w ofercie firmy usługowo-handlowej MiM Mariusz Mańkowski, która proponuje ciekawe rozwiązania dla transportu, rolnictwa, domu, prądu, przemysłu, warsztatu oraz gospodarki komunalnej. Z usług firmy korzystają zakłady produkcyjne, warsztaty oraz magazyny zamawiające zbiorniki na chemikalia oraz palety i wanny wychwytujące. Dzięki tym produktom ogranicza się rozlewanie substancji chemicznych oraz pozwala na bezpieczne ich magazynowanie.

śr. ocena 5 / głosów 2