szelki

Szelki jako nieodłączny element ubioru na chrzest dziecka

Chrzest jest pierwszą uroczystością, z okazji której młody człowiek potrzebuje eleganckiego ubrania. Odpowiedzialność za wybór odpowiedniego zestawu garderoby spoczywa oczywiście na rodzicach lub, w niektórych rejonach Polski, na rodzicach chrzestnych dziecka. Jak zabrać się do poszukiwań idealnego stroju na chrzest małego chłopca?

Ładne i wygodne

Ubieranie dziecka to nie lada sztuka, ponieważ względny wizualne często muszą ustępować aspektom praktycznym – zwraca uwagę nasz rozmówca z firmy Pro-gal.

Tymczasem podczas ceremonii chrztu, który obecnie większość rodzin uwiecznia na zdjęciach i filmach, bardzo ważna jest estetyka i mało kto chce szukać tutaj kompromisów.

Na szczęście w dzisiejszych czasach wybór garderoby dziecięcej jest bardzo duży, dlatego skompletowanie eleganckiego, a zarazem wygodnego kompletu na chrzciny nie jest trudny. Zobaczmy, jakie mamy możliwości.

Chrzciny zimą i latem

Strój do chrztu powinniśmy dobierać przede wszystkim adekwatnie do aury, przy czym zdecydowanie łatwiej jest skompletować zestaw na chrzciny zaplanowane wiosną lub w lecie. Naszego maluszka możemy ubrać w elegancki garniturek, ale równie dużą popularnością cieszą się dziś zestawy składające się ze stylowego koszulowego body, chinosów i marynarki.

Szelki – idealny dodatek

Jeśli zależy nam na tym, by maluch był bardziej elegancki, warto sięgnąć po dodatkowe elementy ubioru. Świetnym dodatkiem, który nada chłopcu szyku, a jednocześnie znacznie ułatwi utrzymanie spodenek w odpowiednim miejscu, są dziecięce szelki. Zarówno te zapinane na zatrzask, jak i jeszcze bardziej stylowe szelki na guziki, znacznie ułatwią zapanowanie nad zsuwającymi się spodniami – przekonuje ekspert ze sklepu internetowego eszelki.pl.

Szelki będą świetnie prezentowały się też na eleganckiej kamizelce, założonej pod marynarkę lub, jeżeli pogoda na to pozwoli, jako element wierzchni, założony bezpośrednio na koszulę. Pod kolor szelek dobieramy muchę, kupujemy buciki i mały elegant jest gotowy do chrztu.

śr. ocena 4.7 / głosów 7