Wyjazdy sportowe sposobem na aktywny wypoczynek i zwiedzenie świata

Kochasz sport i nie wyobrażasz sobie życia bez aktywności? Dla Ciebie są wyjazdy sportowe! Zamiast podczas urlopu rezygnować z ruchu, połącz go z podróżowaniem i zwiedzaniem. Poznaj nowe miejsca i podobnych do siebie sportowych freaków podczas wyjazdów, które scalają aktywność fizyczną i odkrywanie świata w jeden fascynujący kolaż dla naprawdę aktywnych!

Wyjazdy sportowe, czyli co?

Celem wyjazdów sportowych jest połączenie podróżowania z szeroko rozumianym sportem. Te dwie pasje doskonale się uzupełniają, a w połączeniu pozwalają aktywnie wypocząć, podnieść umiejętności i zobaczyć kawałek świata – także tego sportowego.

Oferujemy wyjazdy dla pływaków, triathlonistów, biegaczy czy kolarzy. To propozycja nie tylko dla profesjonalistów! Trenujemy w wyjątkowych miejscach, pokonujemy niezapomniane trasy, startujemy w zawodach i kibicujemy na naprawdę kultowych obiektach – mówi przedstawiciel Kiribati Club, biura oferującego m.in. turystykę sportową.

Joga na Hawajach

Sportowy wyjazd „Joga Hawaje IRONMAN” to propozycja dla miłośników jogi i triathlonu. Pobyt trwa 15 dni. Dzień po przyjeździe witamy jogą o wschodzie słońca nad brzegiem morza. Trzeciego dnia uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję kibicowania podczas mistrzostw świata IRONMAN.

Obok niemal codziennego uprawiania jogi w pięknych sceneriach zaplanowane są m.in. takie atrakacje, jak: spacer po krawędzi krateru, zwiedzanie rejonów wulkanicznych, masaż hawajski, trekking przez las bambusowy, wędrówka po klifach, relaks na ukrytych plażach, lot helikopterem, liczne punkty widokowe, nurkowanie wśród raf koralowych i wiele, wiele innych!

Czarnogóra z aktywnej perspektywy!

Wyjazd „Czarnogóra aktywnie” to gratka dla osób, które kochają nieskalaną przyrodę i dynamikę! Rowery, kajaki, jeepy i rafting – a wszystko to wśród zapierających dech w piersi pejzaży.

Wyjazd trwa 8 dni i jest pełen emocji. Zaczyna się aktywnie i widowiskowo – od lotu paralotnią. Dzień 2. to wyprawa jeepami między dwiema strefami przyrodniczymi: morską i górską. Celem jest park linowy!

Trzeci dzień upłynie pod znakiem… pływania. Podczas rejsu po Riwierze Budwańskiej znajdzie się czas na nurkowanie, plażowanie i kąpiele. Dzień 4. to kajaki i poznawanie prawosławnej kultury Czarnogóry. Piątego dnia uczestnicy przesiadają się znów na jeepy, aby dotrzeć do  punktu startowego i uprawiać rafting na rzece Tara. Jest to aktywność dla każdego, niezależnie od kondycji.

Dzień 6. to znów inny środek transportu – rowery. Całodniowy wypad na dwóch kółkach po górskich szutrowych trasach przybliży uczestnikom dziką naturę Czarnogóry. Ostatni dzień przed powrotem to czas na regenerację i relaks. Jeżeli jednak nie umiesz usiedzieć na miejscu, możesz skorzystać z canyoningu w kanionie Nevidio.

śr. ocena 5 / głosów 3