wesele-pod-zakopanem

Wesele pod Zakopanem – dlaczego warto?

Któż z nas, będąc Tatrach, nie dał się zauroczyć pięknu tych gór? Zapierające dech krajobrazy i przemili ludzie tworzą niezapomnianą atmosferę, jednocześnie będąc najlepszą gwarancją udanego zabawy i wypoczynku.

Wyjątkowe okazje powinny otrzymać szczególną oprawę

Są w naszym życiu chwile jedyne, niepowtarzalne, a co za tym idzie – bardzo ważne. Chcemy wspominać je jak najlepiej i dokładamy wszelkich starań, aby żadna niespodzianka nie zepsuła naszych planów.

Ślub i wesele zdecydowanie należą do tych wyjątkowych uroczystości. Planowane zwykle z dużym wyprzedzeniem, tak aby każdy szczegół został dopracowany do perfekcji.
Wiąże się to z wieloma decyzjami, dotyczącymi chociażby miejsca uroczystości, menu weselnego, a także atrakcji dla najmłodszych. Niewiele obiektów oferuje kompleksową pomoc przy planowaniu tego ważnego dla nas wydarzenia,
jednym z nielicznych jest kompleks Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun.

Planowanie: jak przekuć plany w rzeczywistość?

Przy organizacji wesela warto skorzystać z pomocy osób posiadających doświadczenie. Pozwoli to na oszczędność czasu i usprawni cały proces przygotowań.
Przy wyborze miejsca zabawy, należy kierować się doświadczeniem personelu, który będzie dbał o nas i gości w ten szczególny wieczór.

Oryginalność a cena

Każde wesele jest inne, ale każde z nich powinno być wyjątkowe, tak aby wspominać je można było jeszcze przez długi czas. Planując ten czas chcemy, by to wydarzenie było idealne w każdym aspekcie, dostosowane do naszych wyobrażeń i możliwości finansowych. Niestety, zwykle jest to związane ze znacznymi kosztami. Jednakże, coraz więcej obiektów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodej pary i ma do zaoferowania cennik opracowywany indywidualnie, na potrzeby konkretnego przyjęcia.

Wypoczynek po zabawie

Kiedy planujemy swoje wesele w nieco odleglejszym zakątku Polski, warto pomyśleć o zagwarantowaniu gościom możliwości wypoczynku przed drogą powrotną do domu.

Dokonując wyboru miejsca przeznaczonego na zabawę weselną, trzeba zwrócić uwagę czy  dysponuje ono wystarczającą liczbą pokoi, tak aby wszyscy goście mogli skorzystać ze sposobności i wypocząć tuż po zabawie.

Borowy Dwór jest jednym z większych tego typu obiektów w okolicy Zakopanego. Obiekt dysponuje 70 pokojami o podwyższonym standardzie, ma także do zaoferowania strefę Spa & Fun, gdzie będzie można wyciszyć się po szaleństwach minionej nocy.

śr. ocena 4.1 / głosów 12