przyjecie-urodzinowe

Urodziny w namiocie. Pomysł na niezapomnianą imprezę urodzinową.

Odpowiednio zorganizowana impreza urodzinowa sama w sobie może być prezentem. Nietuzinkowym pomysłem są urodziny w namiocie plenerowym. Nie ważne czy planujesz przyjęcie dla siebie, partnera czy dziecka – to rozwiązanie sprawdzi się fantastycznie. Dlaczego to jest super i jak się zabrać za organizację imprezy w namiocie? Za chwilę poznasz odpowiedzi.

Namioty halowe mają szerokie zastosowanie. Pełnią przede wszystkim rolę przenośnego pomieszczenia o wielu kształtach i rozmiarach. Mogą pomieścić nawet kilkaset osób. Na jednodniową imprezę namiot zdecydowanie bardziej opłaca się wynająć, niż kupić. Warto poszukać firmy, która oprócz namiotu oferuje wypożyczenie lamp grzewczych albo kompleksową obsługę całej imprezy. Decydując się na wynajem namiotu, możesz kierować się ceną, ale nie zapomnij, że bardzo niska może iść w parze ze słabą jakością. Lepiej porównać oferty i wybrać rozsądnie.

Urodziny w namiocie

Największą zaletą namiotów halowych jest to, że możesz je postawić niemal wszędzie. Wystarczy odpowiednio płaski teren. Jeśli np. marzyłeś o imprezie urodzinowej na świeżym powietrzu, urzeczywistnisz to, nie przejmując się pogodą. Wynajęcie namiotu daje Ci mnóstwo organizacyjnej swobody. Namioty mają różne wymiary, dzięki czemu wyprawisz huczną imprezę urodzinową, bez ograniczania liczby gości – miejsce znajdzie się dla każdego. A może wolisz kameralne przyjęcia tylko w gronie najbliższych? Mniejszy namiot z dodatkową przestrzenią w środku sprawdzi się idealnie. Uniwersalność tego rozwiązania pozostawia wyobraźni pole do popisu. Możecie z gośćmi grać w różne gry na świeżym powietrzu a po zmroku przenieść się do namiotu i tańczyć na parkiecie do wschodu słońca. Możliwości jest wiele. Nie ograniczają Was mury i zasady panujące w lokalu.

Jak zorganizować imprezę w namiocie?

Wszystko zależy od charakteru przyjęcia. Poszukaj miejsca, które oferuje wynajem namiotów w okolicy, w której chcesz mieć imprezę. Wzorem takiej firmy może być Gastro4rent z Warszawy. Dostaniesz u nich nie tylko skrojony na miarę potrzeb namiot, ale też radę, pomoc i niezbędne materiały do udekorowania hali namiotowej. Wypożyczysz cały sprzęt – stoły, zastawę i wiele innych. Jeśli uda Ci się znaleźć podobne miejsce w Twojej okolicy, możesz śmiało powierzyć mu organizację Twojej imprezy urodzinowej, a sobie pozostawić czystą zabawę. W kwestii ceny – im huczniejsza impreza, tym wyjdzie drożej. Jednak ceny mogą wyjść porównywalnie do wynajęcia lokalu i obsługi. Przyjęcie w mniejszym gronie, bez dodatkowych dekoracji i pięknego serwisu obiadowego wyjdzie taniej. Możesz śmiało zwrócić się o poradę do wypożyczalni namiotowej, która podpowie Ci, co jest niezbędnym minimum potrzebnym do dobrej i bezpiecznej zabawy. Wszystko ponad zależy od Twoich potrzeb, możliwości i… wyobraźni. Pamiętaj, każde kolejne urodziny już nie będą takie same. Warto przeżyć ten dzień tak, żeby go pamiętać przez całe życie.

śr. ocena 5 / głosów 5