Szukasz miejsca do wypoczynku w okolicach Białegostoku? Przyjedź do Sosnowego Zacisza

Aby oderwać się od codziennych obowiązków i zgiełku miasta, nie trzeba od razu uciekać na drugi koniec świata. Nawet krótki, chociażby weekendowy wypad w przyjemne miejsce położone bliżej natury, gdzie nie musimy niczym się martwić, potrafi skutecznie zregenerować siły i ukoić zszargane nerwy. Takim właśnie miejscem jest usytuowane pod Białymstokiem Sosnowe Zacisze.

Nazwę tę nosi elegancki kompleks restauracyjno-hotelowy – i nie bez powodu. Położony jest bowiem w cichej, spokojnej okolicy, w pobliżu urokliwego sosnowego lasu. Jednocześnie zaś dojazd z centrum Białegostoku nie zajmuje więcej niż kwadrans. Warto więc któregoś dnia wybrać się tam, by sprawdzić, czy i nam to wyjątkowe miejsce przypadnie do gustu. Tak jak już spodobało się wcześniej wielu gościom, czego dowodem choćby zajęcie pierwszego miejsca na festiwalu Restaurant Week Polska – „Towarzyskość to zdrowie”.

Wikt i opierunek

To nagroda między innymi za udane połączenie nowoczesnych rozwiązań i tradycyjnej gościnności, a także wyśmienitej kuchni. W menu znajdziemy polskie specjały, spośród których każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie, jako że serwowane są tu dania i mięsne, i wegetariańskie. Jakości potraw odpowiada też poziom miłej, profesjonalnej obsługi, która zadba o to, aby pobyt w Sosnowym Zaciszu był jak najbardziej udany.

Zaplecze gastronomiczne obiektu pozwala zapewnić kompletne wyżywienie osobom, które decydują się skorzystać z tutejszej bazy noclegowej. Obejmuje ona 40 nowocześnie urządzonych, ale zarazem przytulnych pokoi wyposażonych w wygodne łóżka i stylowe łazienki, a także telewizory i miejsce do pracy. Goście mogą korzystać też z bezpłatnego wi-fi i monitorowanego parkingu.

Pełen relaks

Latem do ich dyspozycji pozostaje ogródek, jak również miejsce do grillowania oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Czyste, świeże powietrze i piękno lokalnej przyrody zachęcają do spacerów po cichej okolicy. Miłośników koni na pewno ucieszy fakt, że wystarczy pięć minut takiego spaceru, aby dostać się do Białostockiego Klubu Jeździeckiego. Sosnowe Zacisze jest też świetną bazą wypadową do dalszych wypraw, mających na celu zapoznanie się z licznymi atrakcjami regionu.

Spokój, przyjazna atmosfera, komfortowe warunki i wyśmienite jedzenie – czegóż chcieć więcej od udanego wypoczynku, który zapewni wytchnienie i pozwoli nam nabrać sił? To wszystko oferuje właśnie dysponująca miejscami noclegowymi restauracja Sosnowe Zacisze położona pod Białymstokiem.

śr. ocena 0 / głosów 0