Charakterystyka idealnego hotelu

Bez względu na to, czy podróżujesz w interesach, czy może szukasz miejsca na weekendowy lub urlopowy wypoczynek, standard hotelu, w którym się zatrzymasz, jest szalenie ważny. Aby pobyt poza domem był naprawdę komfortowy, warto uważnie wybierać zakwaterowanie. Czym wobec tego kierować się, szukając noclegów i co powinien oferować swoim gościom idealny hotel?

W branży hotelarskiej nie ma miejsca na kompromisy. Piękne i wygodne pokoje, doskonały smak i jakość  posiłków serwowanych w hotelowej restauracji oraz dostęp do rozmaitych udogodnień i atrakcji to absolutna podstawa udanego wypoczynku – przekonuje nasz rozmówca z Dworu Chotynia.

Luksusowe pokoje hotelowe

W każdym dobrym hotelu muszą znajdować się czyste, przestronne i funkcjonalne pokoje gościnne. Jednak idealny hotel to taki, który oferuje coś ekstra. Udając się na wymarzony wypoczynek, warto rozejrzeć się za  wyjątkowym miejscem, którego wnętrza nie tylko zadawalają swoim standardem, ale też zachwycają wystrojem.

Najpiękniejsze hotele to takie, które urządzono z pasją. Bardzo ciekawą propozycją dla wymagających gości, są hotele zaaranżowane w zabytkowych dworach, urządzone zgodnie z oryginalną koncepcją.

Świetnym przykładem jest Dwór Chotynia, gdzie wszystkie pokoje wyposażone są antycznymi meblami i bogato dekorowane, nie tylko za pomocą stylowych dodatków, ale też ręcznie wykonanych zdobień ścian oraz podłóg. Każde z tych oryginalnych wnętrz posiada własny charakter, który dodatkowo podkreślają indywidualne nazwy, zaczerpnięte od rozmaitych gatunków winorośli.

Wypoczynek pełen wrażeń

Pobyt w hotelu powinien oferować coś więcej, niż tylko nocleg. Najlepszym sposobem na uprzyjemnienie wyjazdu jest możliwość skorzystania z zabiegów SPA. Na co dzień nie mamy zwykle czasu na relaks w saunie lub korzystanie z dobroczynnych masaży, dlatego idealny hotel powinien dawać nam sposobność skorzystania z takich atrakcji.

Najlepsze hotele wyróżnia własny, niepowtarzalny styl. Jednym z pomysłów na prowadzenie hotelu jest nadanie mu tematu przewodniego. W Dworze Chotynia takim tematem są wina. Hotel nie tylko dysponuje własną winiarnią z bogatą kolekcją najlepszych trunków z całego świata oraz posiada muzeum wina, ale dodatkowo organizuje pokazy sommalierskie i warsztaty winiarskie.

Goście hotelowi Dworu Chotynia mogą też brać udział w warsztatach kulinarnych, wycieczkach bryczką lub korzystać z pobliskiej strzelnicy. Pracownicy recepcji służą również pomocą w organizacji wycieczek do pobliskich atrakcji turystycznych.

śr. ocena 5 / głosów 4