belki-stropowe

Belki stropowe Posi Joist – znane na świecie, niedoceniane w Polsce

Na polskim rynku budowlanym wciąż niedoceniane są tak popularne i rekomendowane belki stropowe Posi Joist. Ich zastosowaniem są nośne konstrukcje stropowe, a dzięki połączeniu lekkości drewna oraz siły stali stanowią bardzo wytrzymały materiał. Znakomicie nadają się do stosowania w budownictwie mieszkalnym, dlatego warto bliżej się z nimi zapoznać.

W jaki sposób skonstruowane są belki Posi Joist?

Belki Posi Joist składają się z dwóch drewnianych pasów, górnego i dolnego, które połączone są stalowymi krzyżulcami. Dzięki takiej konstrukcji są materiałem niesamowicie wytrzymałym – wyjaśnia nasz specjalista z firmy INTER-LERS. Dlatego też niczym nie ustępują chętnie wykorzystywanym na polskich budowach systemom stalowym czy żelbetowym. Przekonując się do belek Posi Joist można cieszyć się z atutów sztywnej i mocnej, a zarazem niezwykle lekkiej belki stropowej.

Zalety wykorzystania belek Posi Joist

Belki Posi Joist to nie tylko wytrzymałość i lekkość konstrukcji. To również wiele innych zalet, które warto poznać, aby ostatecznie się do nich przekonać. Ten rodzaj belek zapewnia wykonanie zarówno solidnych, jak i estetycznych konstrukcji przy jednoczesnym zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Belki są bardzo proste w montażu, a materiał nie musi wysychać. Do tego nie jest konieczne używanie dźwigu ani podpór tymczasowych, co zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami. Ponadto belki Posi Joist gwarantują uzyskiwanie dużych rozpiętości, przez co mamy swobodę w kształtowaniu wnętrz. Poprowadzenie instalacji również wykonuje się tutaj bez problemu. Przekonaj się sam, że to idealny wybór dla ciebie.

Profesjonalne konstrukcje drewniane tylko u sprawdzonych producentów

Osoby zainteresowane nowoczesnymi materiałami budowlanymi powinny bez wątpienia zdecydować się na belki Posi Joist. Kupując je u sprawdzonych dostawców, takich jak INTER-LERS, można mieć pewność otrzymania najwyższej jakości produktu. Belki Posi Joist znacząco obniżają koszty budowy i z pewnością nie będą dla nikogo przykrym rozczarowaniem.

śr. ocena 5 / głosów 1